Rodinné domy na klíč

Výstavba rodinných domů patří k hlavním činnostem, kterým se společnost Kostav věnuje. Máme za sebou řadu úspěšných realizací domů různých typů a všech cenových hladin.

Podle požadavků konkrétního klienta zajišťujeme stavby domů klasickými technologiemi (kompletní cihelný systém Wienerberger Porotherm, případně pórobeton) v různých úrovních vybavení a tím i v růných cenových hladinách. Ve všech případech vytváříme originály a dbáme na poctivé provedení a kvalitu výsledného díla. Důraz klademe na nízké energetické požadavky našich staveb, není pro nás problém postavit dům nizkoenergetický, jsme schopni postavit i dům v pasivním energetickém standardu.

Zájemcům o dřevostavby umíme nabídnout škálu typových domů několika předních evropských dodavatelů této technologie, případně jsme schopni ralizovat jakýkoliv projekt rodinného domu v konstrukci montované dřevostavby.

Při stavbě rodinných domů realizujeme:

– tvorbu projektu
– nákup a dopravu materiálu
– terénní a přípravné práce
– hrubé stavby
– rozvody sítí a elektřiny
– topné soustavy
– konstrukce a pokrytí střech
– fasády
– navrhování a realizace interiérů
– instalace veškerého vnitřního vybavení a doplňků
– terénní úpravy

Společnost Kostav dodává rodinné domy v různém stupni dokončenosti, což je specifikováno ve smlouvě s klientem. Objednat lze všechna stádia od hrubé stavby po dodávku na klč. Zajišťujeme komplexní spektrum prací a služeb potřebných při výstavbě rodinných domů. Výslednou kvalitu garantujeme záruční lhůtou 5 let.

V celém průběhu realizace jsme ve spojení se zákazníkem a řešíme s ním jeho požadavky včetně detailů. Na každou činnost máme k dispozici odborně připravené a výsledkem motivované zaměstnance, kteří využívají moderní techniku a odpovídající technologické postupy. Stavby jsou předávány v dohodnutých termínech.

Rodinné domy od společnosti Kostav splňují závazná kritéria v oblasti architektonické, funkční, ekologické a provozní, na což dohlížejí patřičné odborné instituce.

Rodinné domy, Střední Čechy 2014

Kostav7 Kostav6 Kostav5 Kostav4